///DRZEWA I KRZEWY IGLASTE
­

Iglaki mają wiele zalet: są łatwe w uprawie i pięknie wyglądają, nawet zimą. Dzięki nim ogród zawsze zachwyca. Drzewa i krzewy iglaste dostępne w asortymencie ogrodniczego sklepu internetowego Happy Green to przygotowane do samodzielnego życia sadzonki drzew iglastych wysokiej jakości. Gwarantujemy bogaty asortyment roślin różnych gatunków i rodzajów. Sprawdź, co przygotowaliśmy w tym sezonie i zamów online krzewy i drzewa ozdobne iglaste do swojego ogrodu.

Drzewa i krzewy ogrodowe iglaste: jakie wybrać do ogrodu?

Sadzonek krzewów i drzew ozdobnych nigdy nie wybieraj po nazwie! Jeśli brak Ci wiedzy w zakresie projektowania ogrodów, skontaktuj się z nami. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – nasi doradcy udzielą wszelkich niezbędnych wskazówek, podpowiedzą, który gatunek drzewa czy krzewu dobrze sprawdzi się na konkretnym stanowisku. Czynniki, które są istotne przy wyborze to:

  • wymagania glebowe,
  • mrozoodporność,
  • stanowisko,
  • siła wzrostu,
  • wysokość docelowa.

Drzewa iglaste dostępne w naszej ofercie to rośliny, które doskonale sprawdzą się w towarzystwie innych gatunków, tworząc ciekawe kompozycje. Oferujemy także sadzonki ozdobnych krzewów. Razem z Happy Green stworzysz ogród swoich marzeń. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale i projektowaniem ogrodów. Przekonaj się sam, działamy na terenie całej Polski.

+48 502 780 490