­

Kto z nas nie marzy o pięknej, pełnej roślin zielonej ścianie? Pnącza ogrodowe to nie tylko popularny bluszcz. W ofercie ogrodniczego sklepu internetowego Happy Green znajdują się pnącza różnych gatunków, m.in.: różne rodzaje wiciokrzewu i powojnika, hortensje czy wisterie, dzięki którym Twój ogród, balkon czy taras zyskają niepowtarzalny charakter. Sprawdź ofertę roślin dostępnych w sprzedaży online i zamów pnącza wieloletnie dla siebie. Happy Green to gwarancja bogatego asortymentu, szybkiej dostawy oraz wysokiej jakości roślin, które przygotowane są do samodzielnego życia. Przekonaj się sam.

Zamów pnącza ogrodowe online

Pnącza kwitnące to rośliny, które wspinają się do światła. Bardzo szybko rosną na długość, potrzebują jednak wsporników – pięknie okalają ściany, murki, pergole czy trejaże. Doskonale też wyglądają otulając drzewa. Kwiaty pnące ogrodowe mogą mieć piękne barwy, dzięki którym każdy balkon czy ogród stanie się niesamowitą, magiczną przestrzenią. Wybierając rośliny pnące wieloletnie do swojego ogrodu należy wziąć pod uwagę:

  • siłę wzrostu,
  • wysokość docelową,
  • termin kwitnienia,
  • preferowane stanowisko (słoneczne, półcieniste, cieniste),
  • wymagania glebowe,
  • poziom mrozoodporności.

Oferujemy zdrowe, ukorzenione sadzonki pnączy. Zapoznaj się z ofertą ogrodowych kwiatów pnących wieloletnich i złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym. Nie wiesz, jakie rośliny wybrać? Nasi doradcy oferują profesjonalne porady, dzięki którym z łatwością wybierzesz krzewy pnące kwitnące dostosowane do swoich oczekiwań i rodzaju podłoża.

+48 502 780 490